Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

wroclaw@mojiphone.pl

+48 690 52 1111

 

 

Opłacalność.
Wymiana telefonu na nowy to o wiele większy wydatek niż naprawa obecnego. Wymienić ekran lub zastąpić baterię na nową można w cenie, która jest ułamkiem tego, co musielibyśmy przeznaczyć na nowe urządzenie. Jeżeli myślisz o unowocześnieniu i rozszerzeniu wersji obecnego telefonu - warto się zastanowić - czy napewno wykorzystasz w pełni potencjał nowego urządzenia?
 
Spokój ducha.
Na naprawy udzielana jest gwarancja. Możesz spać spokojnie wiedząc, że Twój naprawiony sprzęt jest objęty takim zabezpieczeniem, a serwis dołoży wszelkich starań, aby Twój telefon działał jeszcze lepiej, niż przed naprawą.
 
Oszczędność czasu.
Wymiana ekranu lub baterii zajmuje nam ok. 30 min. Ile musisz poświęcić czasu, aby wybrać i zakupić nowy telefon? Ile czasu potrzebujesz, aby go ustawić pod siebie, zgrać potrzebne dane?
 
Przydatny w rodzinie.
Pierwszy telefon dla dziecka? Może potrzebujesz zastępczego telefonu lub chcesz przekazać go dalej? Wiemy, że czasem nie opłaca się inwestować w najnowsze modele, byle by tylko były. Często najrozsądniejszym zastosowaniem jest po prostu zmiana przeznaczenia obecnego urządzenia.
 
Użyteczność.
Często przyzwyczajamy się do używania telefonu z potłuczonym ekranem lub innymi funkcjami, które więcej przeszkadzają niż pomagają. Wyobrażenie o wysokości cen napraw często jest błędne, przez co nie decydujemy się na naprawę. Warto jednak podjąć decyzję o naprawie usterek, aby na powrót cieszyć się w pełni sprawnym telefonem.
 
Do tego często dochodzi kwestia bycia eko. Czy nie ma czegoś lepszego niż wykorzystanie potencjału danej rzeczy do końca i odpowiedni recykling?
Mamy nadzieję, że ten krótki wpis będzie stanowić dla Was tzw. "food for thought"
14 listopada 2022

Dlaczego naprawa obecnego telefonu jest lepsza od kupienia nowego? 🤔

Mobilny Serwis iPhone Wrocław i okolice